Huddersfield - Reading, wynik meczu - 4-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Huddersfield a Reading wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-08-28 14:00 na obiekcie sportowym John Smith's Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Huddersfield a Reading.

Gole strzelali: L. O'Brien 39' 1-0 S. Thomas M. Pearson 51' 2-0 S. Thomas S. Thomas 66' 3-0 D. Ward 68' 4-0 J. Koroma

Żółte kartki Huddersfield: Sorba Thomas 31' Matthew Pearson 59' Tom Lees 81'

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 23' Ayotomiwa Dele-Bashiru 50'

Czerwone kartki Huddersfield:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Huddersfield stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Swansea a Reading z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Middlesbrough.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy jak Sorba Thomas Andy Yiadom raz za razem zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to spotkania nudne. Zdarzają się spektakularne asysty czy gole, ostre faule gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Huddersfield oraz Reading jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, John Smith's Stadium.