Mecz między Swansea i Huddersfield dnia 2021-09-25 14:00 na obiekcie Swansea.com Stadium: 1-0

Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Swansea a Huddersfield.

Pierwsza połowa meczu między Swansea i Huddersfield zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Joël Piroe 17' 1-0 Jamie Paterson

Żółte kartki Swansea: Kyle Naughton 82' Korey Smith 89'

Żółte kartki Huddersfield: Duane Holmes 88' Levi Colwill 89'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Huddersfield:

Główny arbiter meczu - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Swansea stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Derby i Cardiff a Huddersfield podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Hull City.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Championship. Złożone z zdolnych graczy piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Kyle Naughton Duane Holmes stale sprawiają wspaniałym entuzjastom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Niesamowite walki między drużynami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż zmagania nas męczą. Ustawicznie trafiamy na idealne asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Swansea i Huddersfield w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Swansea.com Stadium.