Spotkanie QPR kontra Huddersfield, wynik końcowy 1-0

QPR kontra Huddersfield wynik spotkania 1-0. Dnia 2021-11-24 19:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 19 pomiędzy QPR a Huddersfield.

Pierwsza połowa spotkania między QPR a Huddersfield zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: L. Amos 81' 1-0 C. Willock

Żółte kartki QPR: Ilias Chair 27' Andre Dozzell 56'

Żółte kartki Huddersfield: Josh Koroma 10' Lewis O'Brien 63'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Huddersfield:

Główny arbiter meczu - Graham Scott, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Swansea a Huddersfield podejmie Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Bristol City.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Ilias Chair Josh Koroma nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Walki między graczami ligowymi są niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że potyczki nas męczą. Obserwujemy spektakularne gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Udział takich lubianych drużyn jak QPR i Huddersfield w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.