Na stadionie Craven Cottage odbyło się spotkanie między Fulham oraz Huddersfield: wynik końcowy 1-2

Dnia 2022-02-19 12:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Fulham oraz Huddersfield.

Po pierwszej połowie meczu między Fulham a Huddersfield wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: D. Ward 31' 0-1 D. Holmes 43' 0-2 B. De Cordova-Reid 82' 1-2 N. Williams

Żółte kartki Fulham: Aleksandar Mitrović 26' Fabio Carvalho 88'

Żółte kartki Huddersfield: Jonathan Hogg 61'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Huddersfield:

Główny sędzia meczu - Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Blackburn. Kolejno natomiast Huddersfield podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Peterborough.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Aleksandar Mitrović Jonathan Hogg nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Potyczki między zawodnikami są bardzo zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki nużące. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Fulham i Huddersfield i ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Craven Cottage.