Dnia 2022-04-15 16:30 odbyło się spotkanie Huddersfield vs QPR: 2-2

Pierwsza połowa meczu między Huddersfield oraz QPR zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-04-15 16:30 na stadionie John Smith's Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 42 pomiędzy Huddersfield a QPR.

Gole strzelali: Y. Barbet 6' 1-0 L. Amos 43' 1-1 G. Thomas H. Toffolo 53' 2-1 O. Turton I. Chair 58' 2-2

Żółte kartki Huddersfield: Lewis O'Brien 64' Duane Holmes 66' Sorba Thomas 90'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 90' Charlie Austin 90'

Czerwone kartki Huddersfield:

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter spotkania - Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Huddersfield stanie naprzeciw Barnsley, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Bristol City. Kolejno natomiast QPR z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Swansea.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Lewis O'Brien Samuel Field wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Natrafiamy na wyśmienite asysty oraz bramki, nieczyste faule, które dodają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe walki między graczami ligowymi okazują się zagorzałe, rzadko bywa, że są to spotkania nużące. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship. Udział takich zespołów jak Huddersfield oraz QPR w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, John Smith's Stadium.