Zapinany na zamek błyskawiczny czy prążkowany? O dresie słów kilka

Jeśli chodzi o tkaniny dresowe, wiele z nich jest dostępnych w wersji prążkowanej lub zapinanej na zamek błyskawiczny. Podczas gdy tkaniny zapinane na zamek błyskawiczny są idealne do układania warstw, tkaniny prążkowane są najlepsze dla oddychalności. Znajdź dres, który łączy w sobie oba te materiały, aby zapewnić sobie odpowiednią ilość ciepła i oddychalności. Dresy zapinane na zamek są zazwyczaj jednoczęściowe, natomiast dresy prążkowane mogą być jednoczęściowe, dwuczęściowe lub w stylu piżamy.

Spróbuj połączyć joggera z caftanem lub kimonem

Jeśli szukasz wyjątkowej opcji dresowej, możesz spróbować połączyć spodnie typu jogger z kurtką kimono lub długim caftanem. Jest to świetna opcja dla kobiet, które lubią mieszać i łączyć różne elementy garderoby. Możesz też wykorzystać to jako sposób na dodanie większej ilości kolorów do swojej garderoby. Aby nosić kaftan lub kimono ze spodniami typu jogger, wystarczy połączyć je ze sobą i dodać parę wysokich butów za kostkę. Możesz też połączyć joggery i długi kardigan lub joggery i kamizelkę swetrową. To świetny sposób na łączenie i dopasowywanie różnych elementów garderoby i tworzenie kilku różnych stylizacji.

  • Chociaż może Ci się podobać dres w jaskrawym kolorze lub z nadrukiem, najlepiej zdecydować się na czarny, marynarski lub khaki dres.

  • Czarny to zawsze dobry wybór kolorystyczny, natomiast marynarka i khaki są uniwersalne i można je nosić przez cały rok.

  • Ponadto czarny, granatowy i khaki można łatwo łączyć z różnymi elementami garderoby. Można je również nosić do pracy lub na co dzień.

Jeśli podoba Ci się dres w jaskrawym kolorze lub z nadrukiem, spróbuj znaleźć podobną opcję w kolorze czarnym, marynarskim lub khaki. Jest to świetny sposób na stworzenie uniwersalnej garderoby, którą można łączyć i dopasowywać. Dobrym pomysłem jest także zakup dresu w neutralnym kolorze, aby można go było nosić przez cały rok.

Wygodne i stylowe dresy

Dresy to idealny strój, w którym chcesz wyglądać stylowo, ale bardzo się spieszysz. Są też świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz nowego elementu garderoby, który można nosić przez cały rok. Niezależnie od tego, czy wolisz klasyczny, jednoczęściowy dres, czy coś bardziej wyjątkowego, jak jogger lub piżama, na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do Twojego gustu i typu sylwetki. W zależności od osobistego stylu, możesz preferować jeden styl od drugiego. Dresy zapinane na zamek błyskawiczny są idealne na chłodniejsze dni, natomiast dresy prążkowane są najlepsze na cieplejsze temperatury.