Back to Top

Mecz Rotherham kontra Huddersfield wynik 0-0

Rotherham kontra Huddersfield, wynik spotkania: 0-0

W ostatniej kolejce Championship drużyny Rotherham i Huddersfield spotkały się na AESSEAL New York Stadium, gdzie podczas emocjonującego starcia nie padł żaden gol. Mecz zakończył się remisem 0-0, a kibice zostali pozbawieni widowiska bramkowego. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a mimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali.

Cardiff kontra Huddersfield wynik 1-0

Cardiff vs Huddersfield, wynik meczu: 1-0

W ostatniej kolejce Championship Cardiff podejmowało na własnym stadionie Huddersfield. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po bramce zdobytej w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się pięć dni temu na Cardiff City Stadium, a kibice mogli śledzić je o godzinie 19:45. To było starcie pełne emocji i napięcia, które zadecydowało o losach kolejnej kolejki w Championship.

Cardiff - Huddersfield, wynik 1-0

Cardiff vs Huddersfield, wynik spotkania 1-0

W poniedziałkowy wieczór na Cardiff City Stadium drużyna Cardiff podejmowała Huddersfield w ramach 36. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, przy jednobramkowym prowadzeniu na przerwę. Spotkanie miało miejsce 6 marca 2024 roku o godzinie 19:45. Teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego starcia.

Huddersfield - West Brom 1-4

Huddersfield kontra West Brom, wynik meczu 1-4

W hicie 37. kolejki Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Huddersfield i West Brom. Mecz odbył się wczoraj o godzinie 12:00 na John Smith's Stadium. Pomimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, drużyna gospodarzy ostatecznie uległa rywalom 1-4. Zapraszamy do lektury szczegółowej relacji z tego spotkania!

Mecz Huddersfield vs Leeds, wynik 1-1

Mecz Huddersfield - Leeds, wynik końcowy 1-1

W meczu 35. kolejki Championship pomiędzy drużynami Huddersfield i Leeds padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało 2 marca 2024 roku o godzinie 12:30 na John Smith's Stadium. Huddersfield prowadziło 1-0 na przerwę, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. To był starcie pełne emocji i napięcia, które zakończyło się remisem.

Watford vs Huddersfield, wynik 1-2

Na obiekcie Vicarage Road odbył się mecz Watford kontra Huddersfield zakończony wynikiem 1-2

W emocjonującym starciu drużyn Watford i Huddersfield, które odbyło się w Vicarage Road, Huddersfield zdołało wywalczyć cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz, który odbył się 24 lutego o godzinie 15:00, w ramach 34. kolejki Championship, dostarczył kibicom wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mecz pomiędzy Huddersfield - Hull City, wynik końcowy 1-2

Mecz między Huddersfield oraz Hull City zakończony wynikiem 1-2 na stadionie John Smith's Stadium

W meczu 33. kolejki Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Huddersfield i Hull City, które odbyło się 17 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 na John Smith's Stadium. Po emocjonujących 90 minutach to goście z Hull City cieszyli się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy 2-1. Pomimo starań drużyny gospodarzy, Hull City zdołało utrzymać prowadzenie od przerwy, a ostatecznie opuściło boisko z cennymi trzema punktami.

Huddersfield kontra Sunderland, wynik końcowy 1-0

Na stadionie John Smith's Stadium odbyło się spotkanie między Huddersfield oraz Sunderland zakończone wynikiem 1-0

W dniu 14 lutego 2024 roku na John Smith's Stadium odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Huddersfield i Sunderland w ramach 32. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Huddersfield 1-0, a jedynego gola zdobył zespół gospodarzy przed przerwą. Mecz ten miał miejsce 5 dni temu o godzinie 19:45.

QPR vs Huddersfield 1-1

Dnia 2024-01-28 13:30 na obiekcie MATRADE Loftus Road odbyło się spotkanie między QPR i Huddersfield zakończone wynikiem 1-1

Dokładnie trzy tygodnie temu, 28 stycznia br., na stadionie MATRADE Loftus Road, drużyny QPR i Huddersfield zmierzyły się w emocjonującym starciu w ramach 29. kolejki Championship. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę wskazywał na brak bramek. Kibice mieli okazję obejrzeć zacięte starcie dwóch równorzędnych drużyn, które do samego końca walczyły o zwycięstwo.

Southampton kontra Huddersfield, wynik końcowy 5-3

Southampton - Huddersfield, wynik spotkania: 5-3

W najnowszym meczu piłkarskiej Championship, który odbył się w St. Mary's Stadium, Southampton podejmowało drużynę Huddersfield. Spotkanie, które miało miejsce 2 dni temu, było pełne emocji i goli, a ostatecznie zakończyło się wynikiem 5-3 na korzyść gospodarzy, mimo że po pierwszej połowie to goście prowadzili 2-0.