Spotkanie Huddersfield vs Birmingham na stadionie John Smith's Stadium - końcowy wynik 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Huddersfield a Birmingham wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-20 18:45 na obiekcie sportowym John Smith's Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Huddersfield a Birmingham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Huddersfield: Levi Colwill 24' Matthew Pearson 40' Tom Lees 85'

Żółte kartki Birmingham: Riley McGree 83'

Czerwone kartki Huddersfield:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania - Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Huddersfield zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Peterborough i Cardiff. Kolejno natomiast Birmingham zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Reading.

Oddani fani śledzą ciekawe poczynania w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Levi Colwill Riley McGree nierzadko zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne asysty i gole, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, rzadko bywa, że zmagania nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Huddersfield i Birmingham oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, John Smith's Stadium.