Preston kontra Huddersfield, wynik meczu: 4-1

W ostatnim spotkaniu Championship drużyna Preston podejmowała na własnym boisku ekipę Huddersfield. Mecz rozegrany został 6 dni temu na stadionie Deepdale, a kibice mogli obserwować prawdziwe emocje na boisku. Po wyrównanej pierwszej połowie, której wynik brzmiał 0-1 na korzyść gości, Preston zdecydowanie przejął inicjatywę w drugiej odsłonie i ostatecznie triumfował 4-1 nad rywalem.

Mecz Preston vs. Huddersfield: Pełne Emocje na Deepdale

Dzisiejszy wieczór na stadionie Deepdale był pełen niespodzianek i zwrotów akcji, gdy drużyna Preston zmierzyła się z gośćmi z Huddersfield. Mecz odbył się w ramach 42. kolejki Championship, a emocje sięgały zenitu wśród zagorzałych kibiców obu drużyn.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 42. minucie to goście objęli prowadzenie. J. Koroma strzelił bramkę po asyście D. Burgzorga, wprawiając fanów Prestona w osłupienie.

Po przerwie gospodarze postanowili odwrócić losy spotkania. W 53. minucie W. Keane wyrównał stan meczu, podnosząc ducha drużyny Preston oraz ich oddanych fanów.

Ale to dopiero początek emocji! M. Osmajić stał się bohaterem wieczoru, kiedy to najpierw w 84. minucie strzelił gola po asyście D. Holmesa, a następnie dwukrotnie pokonał bramkarza Huddersfield - w 87. minucie po podaniu A. Browne'a oraz w doliczonym czasie gry, 90. minucie, po asyście M. Frøkjær-Jensena. Ostatnie minuty były prawdziwym szaleństwem na boisku!

Gospodarze mieli również swoje zmagania z dyscypliną, co potwierdzają żółte kartki dla Duane Holmesa, Alistaira McCanna oraz Grega Cunninghama. Z kolei wśród gości kartki otrzymali David Kasumu i Alex Matos.

Ostateczny wynik meczu to 4-1 na korzyść Preston, co wywołało ekstazę wśród kibiców, którzy dopingowali swoją drużynę przez całe spotkanie.

Następne wyzwania czekają zarówno Preston, które zmierzy się z Southampton, QPR oraz Leicester, jak i Huddersfield, które zmierzy się z drużynami Swansea, Birmingham oraz Ipswich. Czy ta wygrana będzie impulsem do kolejnych sukcesów? Czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji w Championship!