Spotkanie Huddersfield vs Preston, wynik 1-3

Wczorajszy wieczór na John Smith's Stadium przyniósł zacięty mecz pomiędzy drużynami Huddersfield i Preston. Goście zdołali wywieźć pełną pulę punktów, pokonując gospodarzy wynikiem 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2 na korzyść Preston, a mimo starań gospodarzy, druga połowa również nie przyniosła zmiany w rezultacie.

Mecz pomiędzy drużynami: Huddersfield vs. Preston

Mecz pomiędzy Huddersfield Town a Preston North End miał miejsce na John Smith's Stadium w ramach 21. kolejki angielskiej Championship. Sędzią głównym spotkania był John Busby.

Preston North End zwyciężyło 3-1, zdobywając dwie bramki w pierwszej połowie.

Relacja z meczu:

Zawodnicy obu drużyn wyszli na murawę pełni energii, gotowi do walki o zwycięstwo. Już w 3. minucie spotkania Alan Browne, pomocnik Preston North End, zdobył bramkę po asyście Darnella Holmesa, dając prowadzenie swojej drużynie.

Huddersfield próbowało odzyskać równowagę, ale to goście ponownie znaleźli drogę do bramki. W 39. minucie Wayne Keane podwyższył prowadzenie Preston, wykorzystując asystę od Louisa Millara. Po pierwszej połowie wynik to 0-2 dla Preston.

Po przerwie Huddersfield zaczęło naciskać i w 54. minucie David Ward zdobył bramkę, zmniejszając straty. Asystę przy tej bramce zanotował Matty Pearson.

Jednak Preston odpowiedziało szybko. W 66. minucie Brad Whiteman strzelił trzeciego gola dla swojej drużyny, ustalając wynik spotkania na 1-3.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Liam Lindsay z Huddersfield został ukarany żółtą kartką w 19. minucie, natomiast Brad Potts również z Huddersfield otrzymał żółtą kartkę tuż przed przerwą, w 45. minucie. Żadna z drużyn nie zdołała jednak zdobyć bramki po straconej czerwonej kartce.

Po tym rezultacie, Huddersfield czeka kolejno spotkania z Norwich, Blackburn i Middlesbrough, natomiast Preston zmierzy się z Swansea i dwukrotnie z Leeds.